Tři pravidla ICT bezpečnosti potřebují podporu  


Tři pravidla a SOFTWARE Control Server mají být služba sítě Internet

   Základ bezpečnosti ICT nemůže být založen pouze na komerčních řešeních.  Staré přísloví říká "Kapři si rybník nevypustí", stejně tak komerční firmy nemají zájem vyřešit problém, protože by tak mohly přijít o business.  Skutečnost je přesně opačná, protože zvýšená důvěra v obor ICT, pak vyvolá i vyšší zájem o nadstavbovou úroveň bezpečnosti a hledání skutečných podvodníků.

   Nastavení základních pravidel ICT bezpečnosti ve skutečnosti "nezničí" business firem zaměřených na ICT bezpečnost.  Nastavení základních pravidel vytvoří pevný základ. Bezpečnostní firmy pak nebudou hledat "duchy v IS", ale budou například pomáhat s hledáním skutečných podvodníků.

  Hlavní přínos řešení je a bude v tom, že majitel firmy a správce jeho IS budou mít jistotu, že operační systémy a programy, které používají mají stejné parametry jako u autora příslušného programu. Takže v systému není žádný virus a soubor nikdo neupravil.  

 

Budeme vděčni za jakoukoliv podporu.

 

Pokud Vás řešení Tří pravidel zaujalo, tak jej můžete podpořit několika následujícími způsoby:

 

- finanční podporovatel, kterému vadí stále se opakující problémy

- lobbista, který má kontakt na politiky a VIP osoby v ČR, EU a USA

- novinář a autor blogů, který se nebojí psát o novém řešení mimo hlavní proud

- aktivní uživatel

- aktivní IT správce

- další, kterým záleží na bezpečnosti moderních technologií

 

Napište nám

 

 

    Tři pravidla ICT bezpečnosti se netýkají pouze počítačů typu PC s Windows. Řešení je a musí být použitelné pro všechny platformy, tedy počítače, mobily, SCADA/PLC aplikace, IoT (čidla a Internet věcí) a pro další elektroniku s programem v automobilech, fabrikách, nemocnicích nebo domácnostech.